Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: bittersweet.melody --> sef

  1. #16
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    431


    Odpověď: bittersweet.melody --> sef

    Zdar, lezi to tu skoro mesic.
    Nevim co vic mam nejak obhajovat, kdyz tu jsou po velky vetsine default casy, tak jak bylo recene v af.
    Burak nasel JEDEN jediny sus cas, zbytek je default. Co cekas vic? Vim, ze me tu nikdo nema rad, ze tu nikomu chybet nebudu (zlaty AF), tak bych celkem cekal vyjadreni, nebo nejakou snahu me nejak usvedcit, pri nejlepsim zmenit reason banu, at nejsem koder, ale jen "rádce", stejne jak bylo zmineno v af. ( - : [poridte si lepsi adminy kdyz nechcete aby se vynaselo z af borci]

  2. #17
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    177

    *VIP*



    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: bittersweet.melody --> sef

    Sám si mi písal že žiadosť budeš časovo naťahovať do PM, takže sa nesťažuj že to tu leží mesiac.
    Thread budu klidně refreshovat raz za 2 dny, když nejsi kompetentní k vyjádření se na takovouto jednoduchou věc.. (:
    Písal si mi že chceš časy od-do, ale ja nie som povinný ti niečo takéto dávať + bolo veľmi dôležité vedieť čo ti behalo hlavou keď si vtedy hral, bez vplyvu mojich názorov alebo názorov iných ľudí. Vytiahol si si obhajobu z AF, tým pádom si celý tento proces zrušil a čo ti hlavou behalo sa už s istotou nikdy nedozvieme.

    Ale pre úplnosť (pre ostatných) a vyriešenie tvojho banu ti to tu celé zhrniem. S Jorgem ste začali hrať na dustoch +- 3 dni predtým než som na vás vytvoril thread v AF. Vzhľadom na to že si hráč aký si (22 banov za správanie, regulérne vypisovanie blbostí do chatboxu, nezmyselné thready na fórku, úmyselné provokácie adminov a hráčov) som na teba dával extra pozor už od začiatku.

    Myslíš, že to že si s Jorgem radíte, som si nevšimol hneď? A nebavíme sa tu o radení keď ste obaja živí a hovoríte si kde sa ide rush/pozičky etc. Jorge ti radil keď bol mŕtvy. Dust2 nie je CSGO kde môžeš vidieť chat svojich mŕtvych spoluhráčov alebo inak s nimi komunikovať. Situácii, kedy je Jorge dead a tebe sa podarí vytvoriť podozrivý čas bolo prvé dni pomenej, tak 4-5 za mapu, preto som to zatiaľ nejak výrazne neriešil a čakal som na moment kedy to preženiete a tvoja hra sa bude dať považovať za podvádzanie - cheating.

    Obom vám prišlo náramne vtipné, keď vás hráči obviňovali z cheatingu. A práve táto zábavka ktorú ste si našli v radení, vás motivovala posunúť to ešte ďalej, až kým si to prehnal. Zaujímavé na tom je, že Jorge si tebou radiť nenechal(alebo to využiť nevedel), a jeho hra je normálna bez nejakých podozrivých momentov. Ale to asi vyplýva z tvojej povahy, kedy sa konštantne snažíš niečo si dokázať. Som presvedčený, že si si "info" od Jorgeho pýtal, práve za účelom naháňania fragov aby si si potom mohol povedať aký si dobrý hráč.

    Čírou náhodou, mi 2 dni potom čo vás oboch sledujem Jorge napíše na steam :
    a keď máš kamaráta v specte a hovorí ti, kde sú enemy, počíta sa to ako wh?
    Na túto poznámku som mu odpísal, že
    jasne ze hej, ale tak na to ti nikto nepride
    .

    Po tejto konvo na steame som založil AF thread kde som postol prvé 3 HLTV's a funkyho demá (ktoré sú defaultné a slúžili len na potvrdenie že spolu s Jorgem hrávate a že si radíte). Bol štvrtok a povedal som si že to na ten deň nechám tak. Ešte večer som pozrel kto hrá na serveri a bol si tam ty s jorgem a mal si skóre okolo 70:20, bežne si bol na tom horšie, pričom tvoje KD bolo tak okolo 1.5. Tak som si povedal že si stiahnem tvoje hltv a zajtra si to pozriem.

    Pozrel som to hltv ktoré sa volá nismohltvpiatok (ale je zo štvrtku) a mal si tam 12 podozrivých časov. Čo je teda viac ako dvojnásobný nárast oproti tým predtým a dal som ti ban za wallhack pretože ste to už prehnali a bolo to dokázateľné.

    Zhodou okolností ste deň predtým (štvrtok) spoločne dostali permy na gs za cheating. (https://www.gamesites.cz/amxban/clas...t.php?bid=3860 + https://www.gamesites.cz/amxban/clas...t.php?bid=3856) Vtipné, že tam máš zrovna nick skill issue. U teba to naozaj skill issue je, pretože aj napriek tomu že hráš csko niekoľko rokov, nie si na vyššej úrovni než rekreačný hráč z dustu. A k tomu aby si sa cítil lepšie využívaš svojho kamaráta aby ti radil. Jorgeho radenie je tiež veľmi zaujímavá vec, pretože už keď som ťa pozeral prvé dni tak mi prišlo že ti radí cez ESP (vip výhoda ktorá sa zapne len keď je hráč mŕtvy), ale kedže Jorge vip nemá, tak si skôr myslím že ti radil cez klasický wallhack. Pravdepodobnosť tohto scenáru vôbec nie je malá, kedže ste v ten deň obaja cheatovali na gs. Ale na jorgeho ban to nestačí, pretože jeho hra je čistá (až na ten ABH ktorý je zachytený na jednom z hltv).

    Šancu obhájiť sa, si dostal. To že si to nevyužil a radšej si si znovu nechal niekým poradiť (už teraz pokročilým členom) ti zabezpečilo to, že to hltv kde si to prehnal už neobhájiš. A neporovnávaj svoje znalosti s Burakom. To že Burak povie na niečo default, je len preto lebo je x krát viac skúsený ako ty a na každý čas sa pozeral z každého uhlu (zvuk, radar, habity ostatných, SPECT mŕtvych + rátal aj s tým, že si radíte). Neviem koľko času Burak venoval analýze tvojho normálneho gameplayu, ale len aby si mal v tom jasno. Ty nie si dobrý hráč, nepoužívaš radar a zvuk si síce kontroluješ, ale nevieš ho využívať na 100%. Tvoj movement a bhop vyzerá ako keď hráč dostane fullflash a spanikári. K aimu sa vyjadrovať ani nebudem. Tým narážam na to, že na časy ktoré si zahral, nemáš dostatočný skill a znalosti. A teda jediný spôsob ako si ich mohol vytvoriť je - podvádzanie.

    To je z mojej strany všetko. Reason banu ti prepisujem na: radenie polohy protihráčov cez spect = wh.

    Ukončím to citáciou z tvojho chatlogu:
    info v 25 roku stare hre.. haluzicka
    .

  3. #18


    Odpověď: bittersweet.melody --> sef

    Radenie chápem ako dôvod banu ale osobne podľa tých časov by som nebanoval ani to nakoľko tých časov kde si radia nie je až tak veľa. WH to určite nie je. Povedal by som, že svoj čas za radenie si odsedel a nechal by som ho hrať, keď urobí zas nejakú blbosť alebo budeš mať znovu pocit, že si radia tak daj ban znovu je to OK ale tu by som to na permu nevidel. Je to niečo ako Garou ktorý dostal ban, prišlo sa na to, že mal pomenené veci, mal cross na awp a dali mu UB, kedysi sa za cross na awp davala perma a dovidenia. Chápem že Berzox je problémový asi vo všetkom čo sa dá ale ako som povedal, za mňa toto na permu nie je...

    E: zabudol som napísať ku GS banom... keby požiadajú o UB na 90% by dostali UB nakoľko tam mali vždy problém s točením dema alebo s tým, že admin nevie rozpoznať cheaty, viď. viacero hráčov odtiaľto tam dostalo bany za cheating ale nikdy necheatovali a tam na to nemali dôkaz. To nie je ich obhajoba ale skúsenosť s GS
    Naposledy upraveno Bager258; 16-05-24 v 18:30.

  4. #19
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    177

    *VIP*



    Odpověď: bittersweet.melody --> sef

    Použiť Garoua na analógiu s nismom je veľmi zcestné. Jeho demo trvalo do 10 minút a hlavným podozrením bol bhop a recoil. Veci, ktoré sú priamo ovplyvňované nastaveniami v hre a sám Garou nám dal jeho config a všetky ostatné potrebné veci na jeho očistenie. U nisma sa posudzovalo radenie / wallhack, nedodal nám žiadne informácie a aj svoju obhajobu skopíroval. Nechápem prečo toto píšeš teraz, keď som vlákno založil v AF 20 dní dozadu a nismo nám dal dosť času na diskusiu priamo tam.

    Každopádne, ak nesúhlasíš s týmto banom, tak by ma veľmi zaujímal postup v budúcnosti. Keď budeme mať na niekoho podozrenie, že má wallhack, môže svoje časy vysvetlovať štýlom "info od spoluhráče"? Ak áno, tak si moc neviem predstaviť ako by taký systém mohol fungovať.

    keď urobí zas nejakú blbosť alebo budeš mať znovu pocit, že si radia tak daj ban znovu je to OK ale tu by som to na permu nevidel.
    Takýto postup by som zvážil len u hráčov čo nemajú 15+ banov v histórii. Nie u ľudí, ktorým priamo na steam napíšem že radenie cez spectate je ako wh a oni ešte v ten deň to zneužijú.

  5. #20


    Odpověď: bittersweet.melody --> sef

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky

    Takýto postup by som zvážil len u hráčov čo nemajú 15+ banov v histórii. Nie u ľudí, ktorým priamo na steam napíšem že radenie cez spectate je ako wh a oni ešte v ten deň to zneužijú.
    áno, nismo má síce viac ako 20 banov v histórii ale mám pocit že nikdy nie za cheating

    Každopádne, ak nesúhlasíš s týmto banom, tak by ma veľmi zaujímal postup v budúcnosti. Keď budeme mať na niekoho podozrenie, že má wallhack, môže svoje časy vysvetlovať štýlom "info od spoluhráče"? Ak áno, tak si moc neviem predstaviť ako by taký systém mohol fungovať.
    tak pri nismovi ale vieme, že si radili, nedá sa to prikladať ku každému
    Naposledy upraveno Bager258; 16-05-24 v 19:39.

  6. #21
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    431


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: bittersweet.melody --> sef

    SEF;
    Psal sem že jsem časově vytížen, ano. To ale neznamená, že bych si nechtěl zase zahrát s boys 1.6, ale dobrý. Když je někdo časově vytížen, značí to, že tu ta žádost musí ležet X týdnů, když nemáš důkazy na WH?
    -Upravil si reason banu, cením. K tomu se dostanu v odstavci o Jorgem.-

    Viděl sem funkyho dema, hltvpiatok. Před výnosem z AF bylo hoodně velký % časů clean nebo zahráno s mozkem.
    Chtěl si tohle jako obhajobu? Na každej čas ti napsat "default, mozek, default s mozkem" ?
    Jak bys pak usoudil, že je to čistý? (Páč to čistý je, ale oki.)

    S Jorgem sem na d2 chodil častěji, sám teda ještě častějc, než bych byl schopen si vzpomenout, takže tady Jorgeho vliv, který primárně hrál/hraje JB, nepřipadá v úvahu.
    22 banů za chování?
    - 8 banů k CT z jb.
    - 4 bany ze srandy (Hell, Kopr, Angel, Lumpik)
    - 1x Dohoda NK? V tu dobu sem nevěděl co je NK.
    - Vulgarita, urazky, provokace jsou zbytek.
    Takže absolutně netuším, kde sis vycucl že mám 22 banů za chování. Nejsem legenda Daxer.

    Vím jak D2 funguje, nemusíš mi to tu vysvětlovat, hrál sem na d2 před 7 lety, nic se nezměnilo.
    Gratuluju, úplně si mně zdissoval, nemám co ti ke zbytku napsat.

    Příjde mi i vtipné, jak moc unskilled hráči se po serverech pohybujou, kteří neví, že existuje něco jako zvuk, radar, plant, push, pozičky, prefiry, preaimy a mnoho dalších věcí.
    Takže kdokoliv skilled je pro ně automatický zapnutý. (ofc, nejsem ten skilled OG playa, přeci jen jsem si nechal radit Jorgem :(: )
    Přímo jsem si od Jorgeho info vyžadoval, aaano, protože Jorge nemá ani VIP čili nemá ESP, but aight bro.
    Pravda, snažím si dokázat něco, například že jsem byl lepší jak ostatních 8 hráčů, co bylo se mnou na serveru, při mý životní hře, na základě které si mi švácl ban. (70:20)
    Mastím si ego nad tím, jak moc dobrej sem s infem od mrtvýho spoluhráče, pravda pravdoucí. (the fucking irony)
    Naložil si mi tu, jakej sem bot, ale dobrý. Gratuluju, ego up?

    K tvé konvo s Jorgem;
    Viděl si mě ve spectu? Radil sem ze spectu? Viděl si Jorgeho ve spectu? Radil mi ze spectu? (prosím o odpověď na všechny otázky, díky.)

    Zase a opět k funkyho demám.
    Uznal si že jsou default, cením, dobrý oko. Jak tě def playe utvrdilo v razení Jorgem? Tady mi to trošku uniklo.
    70:20, říkám, byli to strašní boti, kteří nevěděli co se vlastně děje. Tolik k tomu, víš jací "lidi" tam hrajou.
    12 sus časů, jo? já nevím, já na tom HLTV (před výnosem z AF), našel tak 2 divný časy, podle kterých bych osobně usuzoval, jestli je někdo zapaty.


    Permy na GS; Opravdu to chceme řešit? :D Je to GS, kvalita adminů je asi něco kvalita vzduchu v Ostravě. (OSTRAVA!!!)
    Damn, zas si mi naložil, jak špatnej sem :( Ach jo. :(
    Takže Jorge mi radil skrz normalní WH, ale ban nedostal? :Sadge:
    Dokonce je na HLTV jasnej ABHOP a Jorge nemá ban? :Sadge:
    (Zoufalý, ke všemu sem tak nějak vyjádřil nad těmahle dvěma větama. :) )

    Zas si mi naložil, že sem si musel nechat poradit. Ah jaj.
    Neporovnávám zkušenosti s Burákovýma. Neboj se, jen ti říkám, že bych ty daný situace zahrál tak, jak jsou na hltv no matter what.
    GAWD DAMN, zas si mi naložil.
    Vyjadřovat se k tvým dětinským výlevům nebudu, I'll let it slide this time lil bro <3

    -K Bagrovi se vyjadřovat nebudu, tak nějak není k čemu, jen dodám, že pravdu má, ani jeden ban za cheating. Ať už na SID, nebo VID. Nikdy ta potřeba nebyla. -

  7. #22
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    177

    *VIP*



    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: bittersweet.melody --> sef

    O žiadne výlevy mi nešlo, sloh čo som napísal vyššie obsahoval všetky dôvody na základe ktorých som ťa v danom čase banoval, ak som nejaké zabudol tak sú dohľadateľné v AF.

    Uniká ti asi pointa, banoval som ťa na základe porušenia pravidiel, nie na základe mojej osobnej/kolektívnej nenávisti voči tebe. Môj subjektívny opis tvojej hry nemal slúžiť na nejaké "naloženie", ale na objasnenie celého kontextu.

    22 banov za chovanie - Pravidelné porušovanie pravidiel sa v širšom kontexte dá chápať ako problém s chovaním. Cheating je takisto porušenie pravidiel = podvádzanie. Či si dostal niekedy ban za cheaty nehrá rolu, tento argument len vyjadruje to že sa nevieš adektvátne správať a možnosť cheatingu u teba na základe tvojej povahy nie je vylúčiteľná.

    O kvalite adminov na GS nič neviem pretože žiadného nepoznám. O tvojom bane za cheating na GS som sa dozvedel až 2 týždne po tom čo som ti ban udelil ja. Zaujímavé však bolo, že usvedčujúce hltv bolo z toho istého dňa a nepriamo potvrdzuje pravdepodobnosť, že ste s Jorgem mohli cheatovať aj na kotelni.

    Na duste hrá veľa hráčov, ktorí sa na prvý pohľad môžu zdať zapnutí a pravidelne na nich chodia hlásenia : Ecko, ee, aim admini, assas etc. Po pozrení pár kôl mi vždy prišli čistí, pretože ich zapnuté momenty obhajuje ich počet hodín a znalosti.

    Ako som písal aj vyššie, sledoval som ťa niekoľko dní a viem si všimnúť rozdiely v tvojej hre. Deň predtým než som ti dal ban bol rozdiel najvyšší, a ukončilo sa to banom. Na tvoje otázky čo sa týka spectu - do spectu sa hráč dostáva automaticky keď zomrie. Jorge nie je VIP a nemá ESP, preto mám podozrenie že si zapol WH / využíval spect bug kedy pri prepínaní hráčov môžeš občas vidieť cez steny (keď prebieha kamera z jedného hráča na druhého). Na jorgeho WH nie sú dostatočné dôkazy, resp. nebol predmetom môjho skúmania, takže ak ti je ľúto že máš ban len ty, môžeš ho vyčasovať a nahlásiť. Za abh som mu ban nedal, pretože nie som jump admin. Keď vidím že má niekto jump cheaty, posielam to Nixvanovi, a tak spravím aj teraz (hodnoty detectu z JB + priznanie ku scriptom na steame).

    Už na začiatku žiadosti si dostal možnosť obhájiť svoju hru, a možnosť unbanu nebola nereálna. Na to však trebalo tvoj insight a tvoj "mozek" a tie defaulty si mal obhájiť sám. Defaulty a mozek to z môjho pohľadu nie sú, hlavne kvôli tomu že tieto "defaulty a mozek" sa v tvojej hre v predošlých HLTV's nenachádzali v takom vysokom počte. Už od začiatku šlo o dokazovanie tvojho radenia s Jorgem, preto sa tak volá aj moje vlákno v AF. Zmena reasonu z wallhacku na radenie bola dohodnutá už v deň tvojho banu, ale obe veci sú vo svojej podstate rovnaké a ide o rovnakú závažnosť porušenia pravidiel v zmysle podvádzania.

    Som toho názoru, že keď všetci hrajú na dust2 ako solo hráči, nie je prípustné aby si hráči radili pozície keď je jeden z nich mŕtvy. Je to nefér voči všetkým ostatným, a unban by v tvojom prípade znamenal povolenie takéhoto spôsobu hry do budúcna. Preto poprosím ostatných aim adminov (prípadne aj Adminov z ostatných sekcií) aby vyjadrili svoj názor.
    Naposledy upraveno sef; dnes v 18:27.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 34 users browsing this thread. (6 members and 28 guests)

  1. Donkey,
  2. F4Ke :-**,
  3. InLoveSvK,
  4. kevco,
  5. Sweeeet,
  6. woozie

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •