Zdravím,

a, bugovanie otvorenia ciel - Tu ťa admin mal potrestať slayom (grabom) / kickom, to aj urobil, pri opakovanom bugovaní banom v rozmedzí pár hodín, nie troch dní - k tomu ale je viazané aj tvoje správanie takže k tomu ešte neskôr. Hráš tu dostatočne dlho na to, aby si vedel, že nemáš bugovať cely (či už ich otvorenie, alebo sa cez textúru prebugovať), z tohto hľadiska nevidím u teba najmenší dôvod ťa upozorňovať.

b, spamvoice a tvoje chovanie - Keď Simon zapne mikrofóny, neznamená to automaticky že budeš ten mik zneužívať alebo využívať vulgárne aby si obišiel chatlog

c, tvoj osobný problém s hráčkou nikiii - "Neuvedomuješ" si, že by si ju urážal hh, Happy sem poslal tvoj chl. kde si ju jasne urazil + ešte ja si pamätám, keď si ju hrubo urážal v mojej prítomnosti cez voice - keď som sa ťa spýtal prečo to robíš, nevedel si rozumne odpovedať a na to si si vyslúžil týždňový ban odo mňa takže nás neskúšaj klamať, že nič proti nej nemáš.

d, ban na 3 dni a obchádzania - Tu predpokladám, že to ho Happy udelil hlavne za ten spam voice a urážanie. Osobne s ním súhlasím. Čo sa týka periem za obchádzanie - priznal si sa že si to urobil za úmyslom dozvedieť sa, za čo si dostal ten 3 dňový ban. Toto bol skrat na tvojej strane, pretože keď si sa to chcel dozvedieť, mal si to urobiť rovno žiadosťou o UB. Tu ale súhlasim s Huntedom a skrátiť permy na ten 1-2 týždne.

e, vyjadrovanie sa v chatboxe na fóre - Admin nemá najmenšiu povinnosť sa ti vyjadrovať do chatboxu na fóre. Ak máš problém so svojím banom ktorý ti udelil, máš si normálne požiadať o UB alebo to prípadne vyriešiť formou PM. Už len z logického hľadiska je nezmysel ťahať tvoj ban a vymáhať vyjadrenie admina do verejného chatu fóra.

f, miši a jeho odobratie práv - Admin Happy tu v minulosti bol admin, potom bol Ex-Admin a prednedávnom začal opäť aktívne hrávať tak si ich nechal vrátiť. Najprv si zisti fakta, potom píš sračky. To s kým sa baví, o čom sa baví teba absolútne nemusí zaujímať.

Opäť sa ukázalo, ako Margo nedokáže riešiť svoje problémy s chladnou hlavou a rozumne. Miesto toho kope okolo seba a samozrejme hráčky Nikoly ktorou je 100% posadnutý.